top of page
Пошук
  • Фото автораSergey Nenko

Залізничні перевізники України" - у Консорціумі NSRB

Оновлено: 25 січ. 2022 р.

Асоціація "Залізничні перевізники України" увійшла до Консорціуму New Silk Road BRICS (NSRB) торгово-логістичної ІТ-платформи "Новий шовковий шлях БРІКС" (newsilkroadbrics.com)

Як зазначив президент Асоціації "Залізничні перевізники України", Віце-президент ICC Ukraine (Міжнародна торгова палата представлена у 142 країнах світу та має мережу з 90 Національних Комітетів) з питань взаємодії з приватними залізничним перевізниками України Сергій Ненько, для членів асоціації створюються спеціальні умови співпраці з глобальною ІТ-платформою, можливості отримувати замовлення на залізничні перевезення, роботи із замовниками по світу та ін.

«Входження до глобальної галузевої структури - це завжди вигідно, тому що розширює можливості для співпраці».

За словами Президента NSRB Романа Зубова, якщо подивитися на карту, Україна дуже вдало на шляху світових логістичних коридорів.


«Залишилося тільки цей потенціал реалізувати в рамках проекту Новий шовковий шлях і БРІКС+. Наша глобальна торгово-логістична ІТ-платформа завдяки цифровим технологіям значно спрощує процедуру перекидання вантажів по світу. Співпраця з асоціацією "Залізничні перевізники України" відкриє нові можливості як для залізничних перевізників, так і для всього сегменту цього ринку - страхових, юридичних та ін компаній».

Як зазначив Олег Соболєв, Глава асоціації "ІТ, Блокчейн та Криптовалют БРІКС", оцифровування всіх напрямків роботи цієї галузі через Цифровий банк БРІКС (digitalbankbrics.com) та АСУ "БРІКС Контроль" (замовлення вантажу, доставка, оплата, страховка, супровід та ін.) значно прискорить розвиток ринку на цій сфері.


16 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page