top of page

ВОЛОНТЕРСЬКИЙ
ЦЕНТР УАП

Разом Ми здолаємо ворога! Слава Україні!

Дякуємо за Вашу участь у боротьбі за Мир та Свободу!

365 ОПОРУ (рік війни)

Саме 365 днів тому, що ми пам'ятаємо кожен з них. Перший день, коли ми проводжали своїх рідних у безпечне місце. Кожен із наступних днів, безсонних, напружених, сповнених розпачу та сповнених надій, днів жалю та радості, переживання та надії. Наш народ випробував багато за ці 365 днів. Ми змогли показати всьому цивілізованому Світу приклад захисту свободи та миру. Показали приклад єдності в ім'я Перемоги над агресією та несправедливістю. Ми показали, що позиція сили — це деструктивна та самознищувальна позиція та неприпустима у сучасному світоустрої.
Кожен українець, у будь-якій точці Миру, не залишився байдужим та байдужим до трагедії. Ми продемонстрували насправді, що таке «національна єдність нації». З великою подякою Україна схиляє свою «голову» перед країнами та народами, які підтримали справжню дружбу та взаємодопомогу у важкий період.
Я дякую своїм побратимам за допомогу, за самопожертву, за доброту та віддачу себе для Перемоги. Боротьба триває, і ми до Перемоги будемо поряд з один одним і пліч-о-пліч і спина до спини йтимемо вперед до звільнення та відродження.
І ми готові повністю відродити та побудувати нову Україну, разом із усім цивілізованим Світом. Країну з єдиним та багатоликим народом із глибокою національною культурою, толерантним ставленням до кожного мешканця України та всього Світу. Ми готові стати прикладом народження нової «людини Світу», яка в будь-якій точці нашої планети несе світло, мир і творення і розмовляє однією мовою з усіма народами. Мовою любові та взаємної поваги.
Слава Україні! Всім миру!

Сергій.jpg
Поддержи Украину

Добрий день, друзі! Я народився в СРСР, мешкаю в Україні.

Нас виховували патріотами нашої країни і це почуття було, доки його не зруйнували в радянській армії, а надалі всіма подіями у нашому житті. Після здобуття незалежності України цього почуття так і не з'явилося. Проходили дев'яності, починалися двотисячні і це почуття не приходило, приходив відчай та образа за те, що діялося в нашій Україні. Тотальна корупція, бандитизм, розлючені громадяни, обман і багато іншого, що змушувало думати про те, щоб покинути цю країну. Ця думка стала пріоритетною. Впевнений, що кожен запитував себе; «А що таке Батьківщина для тебе?», місце, де ти народився, будинок, місто, країна. І з роками прийшло розуміння що Батьківщина, це там, де тобі хочеться бути, там, де тебе цінують і оберігають, де про тебе піклуються, це як дім і сім'я, тільки в набагато більшому, там, де всередині тебе є почуття щастя і бажання творити для Батьківщини.

Події 24 лютого перевернули в нашій свідомості все, горе та позбавлення мого народу, наших сімей, втрата близьких людей, все, що будувалося довгі роки, всі закреслили раптово. Без малого рік наша Україна бореться із зовнішнім та внутрішнім ворогом. Від того, що доводиться бачити навколо всередині все спустошувалося і згоріло до тла. Але залишалася надія на те, що все одно все зміниться на краще. Якоїсь миті я спіймав себе на думці, що все, все закінчилося. Далі порожнеча і нерозуміння. 

Але з кожним днем дедалі більше всередині з'являється впевненість, що ми вистоємо і все зміниться. Велика справа – віра. Але ще більше це віра, яка підкріплюється подіями та людьми. І я вірю, те, що відбувається з нашою країною, згодом стане для кожного Українця-Родиною, де б він не знаходився, в якій частині Світу він не жив би. І гордість за те, щоб бути Українцем і гідно нести усвідомлення того, що ми-люди Світу та творення, втілення всіх кращих якостей та Людства. Світу Бути. 

Слава Україні!

ПРО НАС

Наша асоціація почала працювати грудні 2021 року,  ми набирали обертів і дуже багато зробили щодо організації, переговорів з перевізниками та формуванню професійної команди, котра забезпечуватиме гідну та плідну співпрацю з ДЕРЖАВНИМИ ІНСТИТУЦІЯМИ та інше.

Але почалося вторгнення російської федерації на територію нашої України!

В цей час ми з перших днів організували волонтерський центр УАП. Величезний обсяг роботи 24\7, забезпечення шпиталів тактичною медициною, з допомогою Італійських партнерів, співпраця з Донатами, та забезпечення мешканців Києва у скрутний період перших двох місяців. Було накормлено та медично забезпечено на безоплатній основі більше тисячі мешканців міста. На 80% закрита потреба польових шпиталів Гостомельского та Чернігівського напрямку. На постійному медичному забезпеченні нашого центру чотири військові частини, і чимало заходів.

Зі зміною оперативної обстановки на фронті ми також змінюємо напрямки діяльності. Зараз уся увага на Південь та Схід України, мі продовжуємо доставляти медикаменті, продукти споживання та гігієни у зони після окупації та безпосередньо у зони бойових дій.

Ми будемо йти разом до перемоги, та наші представники у США вже працюють над тим як ми будемо відновлювати Україну та нашу галузь після Перемоги.

Разом Ми здолаємо ворога! Слава Україні!

275060445_5102858966438973_2238505443640012299_n.jpg
photo_2022-07-19_12-34-16.jpg

ЛЮДСТВО ТА 
ЛЮДИНОЛЮБСТВО

Сьогодні я хотів би поговорити про людяність і донорів, які приходять на допомогу у скрутний момент.

Люди з великим серцем та душею, але яких тримається наш Світ. Для яких на першому місці стоять такі людські поняття, як. Співчуття, безкорисливість, чуйність, а іноді й самопожертву в ім'я інших людей. Це те, що нас робить Людьми з великої літери, це те, що нас відрізняє від решти світу, це те за чим Ми всі тут. Саме такі люди рухають світом, саме завдяки їм існує людство, саме завдяки їм приходить порятунок. Саме безкорисливість, готовність жертвувати заради життя інших людей, дітей, збереження сімей. Що може бути вище за це, НІЧОГО! Жодні матеріальні блага не можуть замінити втрату близьких людей, для всіх нас будь-які матеріальні блага тьмяніють коли приходить біда. І сьогодні я хочу подякувати їм за те, що вони виявляють людяність і співчуття, виявляють єдність, незважаючи на національність.

Насамперед я дякую партнеру з асоціації «Залізничні перевізники України» Сергію Шпаку, ця людина з перших днів агресії вийшла на зв'язок і з її допомогою ми отримали матеріальну підтримку, без цього ми б не змогли повною мірою виконувати свій обов'язок.
Шота Абхазава, який відгукнувся без зайвих питань та забезпечив безперебійну роботу нашого Волонтерського Центру. Що керувало ним Ви запитаєте, у розмові з ним він відповів: «Я дуже люблю Україну та Київ, там дорогі мені люди».

Ксенія Чамлай, яка будучи у Швейцарії проводить величезну роботу з нашими біженцями за кордоном і також допомагає отримувати матеріальну та гуманітарну допомогу для нашої асоціації. Кудлай Олексій - людина, яка з перших днів організувала логістику вантажів медикаментів з Італії, мій партнер з бізнесу в Україні.

Юрія Горобца, мого партнера, товариша за Донати з першого дня та за матеріальну допомогу за для придбання Буса. Світлана Гуменюк. Лікар, який працює в Італії та з перших днів збирає для нашої організації медикаменти спеціалізованого призначення, багато життя врятовано завдяки цьому. Daniela J Головний секретар міжнародної федерації з тяжкої атлетики серед майстрів. Волонтер із Німеччини. Зібрала та привезла гроші для купівлі вантажного автобуса для доставки гуманітарних вантажів Європою.І ще багато людей, які донатили нам з перших днів російської агресії в Україні.Ми українці дякуємо Вам за те, що Ви робите. Це і є людяність і те, що нас робить Людьми. Ми переможемо! Слава Україні!

Президент Асоціації «Залізничні Перевізники України»
Віце-президент Українського Національного Комітету
Міжнародної Торгівельної Палати
НЕНЬКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

СТО ДНІВ
БОРОТЬБИ

Доброго дня усім. Сто днів, мало це чи багато? Дійсно для якогось перевтілення або для розвитку це замало, але для боротьби і постійного внутрішнього напруження , психічного та фізичного це забагато. Хтось ламається з початку, хтось пізніше, але ми не можемо самі все закінчити, бо це велика ціна, ціна нашого протистояння це Свобода мислення, свобода вибору, свобода існування.

Хто з моїх друзів ще не знає, з жовтня минулого року, мені запропонували створити та очолити Асоціацію «Залізничних Перевізників України». Ми дуже потужно почали та усі Наші плани зупинилися 24 лютого. Та ми оперативною створили Гуманітарний штаб УАП, і з перших днів війни ми поруч з нашими воїнами допомагаємо населенню. Ми бачили, що таке війна, що таке страх людини, поранення, та найприкріше це коли гинуть близькі люди. У наших лавах теж є такі сумні події. Олег Соболєв, віце президент з питань та розвитку IT-напрямку, зник 29 березня і наші пошуки марні до цього часу. Ми молимося щоб Олег був живий, не втрачаємо надію.

photo_2021-12-22_11-32-21.jpg

Нам допомагають наші друзі, знайомі і усі хто прагне Перемоги. Війна це марафонський забіг, та Ціна за програш дуже велика. Той обсяг що ми виконуємо зараз це , в еквіваленті, 260 000 гривні на місяць. А це гуманітарні конвої в місця після окупації, це доставка та логістика медичних вантажів з Італії, це біля тисячі мешканців та переселенців, накормлених кожного місяця. Я не буду вести перелік, це не підсумки, це обов’язок, обов’язок кожного Українця. Велич та єдність Нації, це змога протистояти любому ворогу. Вміння об'єднатися і йти разом до кінця, до Перемоги.

Волонтери не мають просити, ми не просимо, змінюйте свою ментальність. Ми ті, хто доносить та спрямовує вашу допомогу, яка б вона не була, до тих, хто її потребує. Допомагайте це шлях до Перемоги! Чекати що хтось це вирішить за вас, це чекати ворога на порозі свого дому. Вибачте що забагато написав, але так відчуваю.

Слава Україні!

Президент Асоціації «Залізничні Перевізники України»
Віце-президент Українського Національного Комітету
Міжнародної Торгівельної Палати
НЕНЬКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

ДОРОГІ МОЇ ПОБРАТИМИ!
В цей день, день Волонтера, я хочу Вам віддячити за вашу міцність, за Вашу зичливість, за ваше терпіння та витримку. Ми разом починали цю нелегку справу, але це є наш обов’язок як громадян України.
З самого початку ідеологія нашого Центру (УАП) полягала в тому, що ми допомагаємо усім, хто потребує допомоги, ми не зважаємо на балачки, не зважаємо на брудні висловлювання та на усе, що може нас вивести з рівноваги. Я дякую Вам за витримку, за чесну та віддану працю. Дякую за те, що Ви були поруч у скрутну годину. Дякую за підтримку та дружнє плече.
Дуже пишаюсь вами, зі святом вас, мої ЯНГОЛИ!

 

Президент Асоціації «Залізничні Перевізники України»
Віце-президент Українського Національного Комітету
Міжнародної Торгівельної Палати
НЕНЬКО СЕРГІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

2.jpg

КСЕНІЯ
ЧАМЛАЙ

Ксенія Чамлай офіційний представник Асоціації Залізничних перевізників України в Цюріху, Швейцарії.

З метою підтримати та допомогти Україні добровільно проводить переговори з швейцарським приватним сектором, експатами та місцевими в Швейцарії, організовує збір гуманітарної допомоги та її доставку до кордону з Україною. В Швейцарії Ксенія започаткувала збір коштів для підтримки щоденної роботи волонтерського центру Асоціації в Києві.

Ксенія, мама двох дітей, знайшла роботу та зареєструвала самозайнятість в Цюріху для того, щоб мати можливість будувати міцну мережу контактів і людей, які переживають за долю України та підтримують ініціативи волонтерського  центру в Києві. Частину своїх прибутків вона віддала на підтримку потреб українців.

Ведучи перемовини з місцевими органами влади в Цюріху Ксенія допомагає українським діячам культури, артистам, митцям та художникам знайти місце для розвитку своїх талантів та навичок, для того, щоб познайомити Швейцарію з культурою України та отримати підтримку від державних органів влади.

"Ми можемо перемогти лише завдяки сильному духу та непереборному бажанню бути вільними. Будьмо разом! Працюймо разом! Разом до Перемоги!"

ЛИСТИ ПОДЯКИ

thank_1S
thank-2S
thank1
thank2
thank3
thank5
2
Письмо полиция 7
thank8
1
Письмо полиция 6-1
Письмо полиция 6-2_2
5
4
3
5
4
3
1
2
3
мал_1
мал_3
мал_2
photo_1
photo_2
photo_2022-06-02_13-47-47.jpg

СВІТЛАНА
ГУМЕНЮК

Офіційний представник Асоціації і Волонтерського Центру УАП в Італії.

 

Звати мене Світлана Гуменюк, українка, родом з села Коропець, Тернопільської області. Доля склалась так, що в 2004 по закінченню Івано-Франківської медичної Академії, не маючи можливості в Україні розвиватись професійно, виїхала до Італії на стажування. На сьогодні отриманий диплом лікаря в Італії, диплом спеціалізації в Онко- Гематології, Доктор Медичних наук в Онко-Гематології, лікар гематолог  Націнального Інституту Пухлин « Regina Elena» місто Рим. 18 років за кордоном, але серце б’ється там де народився. Любов до рідної землі, гордість бути Українкою, яку мені привили батьки, обидва викладачі історії, завжди в душі, не зважаючи на відстань і час.

24 лютого на світанку дзвінок до батьків і відповідь: «дочко, війна». Перша думка, що є я лікар, повинна збиратись до України, моя допомога потрібна моїй нації. Розмовляючи з колегами і друзями в Італії, зрозуміла, що медична допомога може бути більшою, ніж мої дві руки на території України. 1 березня була створена група колег і друзів, готових надати підтримку, кількість яких зростала неймовірно на протязі одного дня, досягаючи кількох сотень.

Виникла термінова потреба в асоціації для зібрання коштів.

Часу для бюрократичних дій не було. Одразу підримала моя екс пацієнтка, президент Асоціації « L’Arcobaleno della Speranza”, погоджуючись на зібрання коштів через фонд асоціації. Розпочалась неймовірна робота, підключились аптеки, фармацевтичні групи, лікарні регіону і за межами, співпраця з колегами, відгукнулись громадяни на території, створилась неймовірна сітка контактів. Надходили як кошти, так і пожертвування ліків і медичного матеріалу. Замовлення препаратів проводилось скрупульозно, враховуючи потреби в умовах війни. Виникло питання термінового транспортування на територію України. Так, доля дарує зустрічі в той момент коли дуже необхідно. Це знайомство з Олексієм Кудлай. Завдяки йому починається співпраця з асоціацією «УАП». 

Президент асоціації Сергій Ненько та члени волонтерської групи, безупинно працювали над клопітким питанням логістики перевезення медицини на Україну. Складна, але налагоджена і конкретна робота, відповідальний підхід до кожного етапу відправки став гарантом того, що весь матеріал буде доставлено за призначенням. На сьогодні було зібрано 20.000€, на які були закуплені ліки та санітарний матеріал (список включає більше сотні препаратів, а також системи переливання крові, внутрішньовенні системи, ортопедичні засоби, хірургічний, гемостатичний та перев‘язуючий матеріал, засоби швидкої допомоги, центральні венозні катетери).

На суму близько 15.000€ ліки, санітарний матеріал і засоби першої необхідності були надані на благодійних основах.

З 7 березня по 21 травня завдяки «УАП» організовано 3 перевезення на територію України і доставлено за місцем призначення.

Кожен етап співпраці відзначається професійністю, відповідальністю, гуманітарністю. Це означає сотні врятованих життів.

Дякуючи всім, хто підтримує в Італії та асоціації «УАП» в Україні, продовжуємо гуманітарну допомогу. 

Вірю у перемогу, вільну і відроджену Україну.

Лікар Світлана Гуменюк.

НАШ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ЦЕНТР ЗБИРАЄ ГРОШІ НА КУПІВКУ ФУРГОНА

РОЗРАХУНКОВИЙ РАХУНОК

UA843005280000026003000017520

OTP Bank JSC

МФО 300528

(CHF, EURO, UAH, USD)

АСОЦІАЦІЯ

"ЗАЛІЗНИЧНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ

УКРАЇНИ' 

УКРАЇНА, 01001, KИЇВ,

ВУЛИЦЯ ВОЛОДИМИРСЬКА,

БУДИНОК 49 A, ОФІС 6

bottom of page